У Стамбулі стався вибух 5.ua

Кількість загиблих у Стамбулі німців зросла до 10

  До десяти зросла кількість громадян Німеччини, загиблих внаслідок теракту у Стамбулі.

  Про це повідомило німецьке МЗС. Іще один загиблий - громадянин Перу.

  До місця теракту, на площу Султанахмет поблизу Блакитної мечеті і Собору Святої Софії люди зносять квіти і свічки.

  Внаслідок теракту п'ятнадцятеро осіб поранені, стан двох із них - критичний. Вони також громадяни Німеччини. Проте поки що немає доказів того, що теракт був спрямований саме проти німців, заявив глава німецького МЗС.

  Терорист смертник, що підірвав себе напередодні, був членом угруповання "Ісламська держава" і прибув до Туреччини із Сирії.

  Поліція продовжує антитерористичні рейди по всій країні. Трьох росіян затримали за підозрою у зв'язках з угрупованням "Ісламська держава". Під час обшуку у них вилучили документи та компакт-диски. Чи мають вони стосунок до вчорашнього вибуху у Стамбулі, нині з'ясовують.

  Загалом під час спецоперації по всій країні затримали 60 людей, яких підозрюють у зв'язках з ісламістами. 21-го з них підозрюють у здійсненні теракту. Усім затриманим закидають також зв'язки з угрупованням "Ісламська держава". Одну людину заарештували за підозрою у безпосередній причетності до організації теракту. 

  Попередній матеріал
  Когут: В Україні – найбільший відкритий масив документів КДБ на усьому пострадянському просторі
  Наступний матеріал
  Президент телефоном обговорив з Меркель та Олландом необхідність прив'язати виконання пунктів Мінських угод до конкретних дат
  Теги:
  Loading...