sterndeeds.com

Кількість країн, які продають своє громадянство, збільшилася - ЗМІ

  Після фінансової кризи кількість країн, які продають своє громадянство, збільшилася.

  Про це пише finance.ua з посиланням на аналітику FT.

  Так, на Кіпрі паспорта запропонували інвесторам, які втратили свої вклади через кризу банківської системи країни, пише газета.

  Один із найбільш популярних варіантів пропонує карибський острів Антигуа. Купивши громадянство країни, людина зможе відвідувати без візи 130 країн. Єдина умова влади: необхідність перебувати в країні не менше п'яти днів за п'ять років. У 2014 році першою людиною, що отримав громадянство Антигуа за цією схемою, став сирійський бізнесмен Джордж Джорджес. Після цього паспорта країни придбали понад 500 людей з різних країн. Завдяки цій програмі країна отримали необхідні 65,9 млн доларів, відзначає видання.

  МВФ вважає, що громадянство в обмін на інвестиції останнім часом набуло найбільшу популярність серед китайців. За ними йдуть росіяни і вихідці з Близького Сходу.

  Багато країн для залучення капіталів пропонують податкові послаблення для іноземців, наприклад, податкові пільги для іноземців діють в Португалії, Ізраїлі та Франції. Але крім привабливості податкових систем країни намагаються залучити заможних людей правом на проживання на своїй території. Громадяни розвинених країн також беруть участь у цих програмах, але керуються переважно міркуваннями економії на податках.

  Попередній матеріал
  Снайперам українських сил спецпризначення закупили великокаліберні гвинтівки
  Наступний матеріал
  Фонд гарантування вкладів фізичних осіб рекомендує НБУ ліквідувати ще один банк
  Теги:
  Loading...