мігранти під Ла-Маншем 5.ua

Кількасот мігрантів знову намагалися переправитися тунелем під Ла-Маншем

  Проте у цьому їм завадили 120 поліцейських та спеціально зведена триметрова огорожа.

  Поблизу Кале у наметовому таборі мешкає близько п'яти тисяч нелегалів з Африки та Близького Сходу, повідомляє AP. Вони щодня намагаються потрапити у Велику Британію. Для цього стрибають у вантажівки, або ж кидають у автівки каміння, щоби зупинити їх та добратися на другий бік кордону.

  Мігранти паралізують рух тунелю під Ла-Маншем. Компанія, яка володіє тунелем, уже витратила на боротьбу з нелегалами 10 млн євро. Саме таку компенсацію її керівництво вимагає від урядів Франції та Британії.

   Влада обох країн заявляє, що плідно працює над вирішенням питання мігрантів. Але водночас потоки нелегалів не припиняються. В основному люди прибувають у Європу через Італію та Грецію.

  "Уся Європа знає, що жити у Великій Британії – добре, і нам це відомо. Там на мене чекає мій брат. Я не маю грошей, а отже й майбутнього. Якщо я потраплю туди, то зможу змінити своє життя", - говорить один з мігрантів.

  "Мені подобається Британія. Я хочу туди потрапити, здобути там освіту. У моїй країні чимало проблем, у нас немає грошей. В Об'єднаному королівстві набагато ліпше життя", - додає інший.

  Нагадаємо, понад дві тисячі мігрантів намагалися 28 липня нелегально потрапити з Франції до Великої Британії тунелем під протокою Ла-Манш.

  Попередній матеріал
  Мешканець Донецької області підірвався на розтяжці
  Наступний матеріал
  СБУ затримала на хабарі контррозвідника - кандидата в слідчі Антикорупційного бюро
  Теги:
  Loading...