capital.ua

Хорватія дозволить мігрантам безперешкодно перетнути кордон

  Хорватська влада дозволить біженцям безперешкодно перетнути країну на шляху до інших держав ЄС.

  Загреб забезпечить вільний прохід через Хорватію нелегалам, які хочуть звідси дістатися в інші держави ЄС. Про це сьогодні, 16 вересня, повідомив чільник хорватського уряду Зоран Міланович, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Вони зможуть перетнути Хорватію, і ми вже інтенсивно працюємо над цим, - повідомив Міланович на сесії в парламенті країни. – Їхні релігія і колір шкіри жодним чином не стосуються того, значення, куди вони хочуть ви рушити - до Німеччини або Скандинавії ".

  Зазначається, що раніше в середу президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович оголосила про скликання ради національної безпеки після того, як хорватський кордон із Сербії перетнули перші біженці з Близького Сходу.

  "Оскільки криза з іммігрантами щодня стає ускладнюється, я знову повинна попередити, що наплив іммігрантів може спричинити ускладнення для суспільства, економіки та безпеки. У зв'язку з цим якомога швидше необхідно скликати засідання ради національної безпеки", - заявила президент Хорватії.

  Засідання може відбутися в п'ятницю або у вівторок наступного тижня.

  Хорватська телерадіокомпанія ХРТ повідомила, що перший автобус з 60 біженцями прибув у ніч на середу в сербське місто Шид, що на кордоні з Хорватією. За даними ХРТ, біженці, переважно жінки і діти, пішки попрямували до переходу Шид (Сербія) - Товарник (Хорватія), однак біля самого переходу спробували розбігтися для того, щоб уникнути реєстрації на хорватській стороні кордону. На реєстрацію в поліцейське управління добровільно з'явилися лише 15 чоловік.

  Як повідомляв 5.ua, Рада ЄС не змогла остаточно домовитися про розподіл 120 тис. мігрантів.

  Попередній матеріал
  До Одеси санітарним літаком доправили 29 поранених бійців
  Наступний матеріал
  Завтра парламент розглядатиме антикорупційні законопроекти – Петренко
  Теги:
  Loading...