vikna.if.ua

Ходорковського викликають на допит у справі про вбивство мера Нефтеюганська

  Слідчий комітет Росії викликав колишнього співвласника нафтової компанії ЮКОС Михайла Ходорковського на допит у розслідуванні кримінальної справи про вбивство у 1998 році мера сибірського міста Нефтеюганська Володимира Пєтухова.

  Про те, що повістка прийшла на адресу його батька, повідомив сам Ходорковський, який нині живе за кордоном, передає "Радіо Свобода". З'явитися на допит він має 11 грудня "як обвинувачений" у справі. Про статтю обвинувачення не повідомляється.

  Координатор заснованої Ходорковським організації "Відкрита Росія" Володимир Кара-Мурза-молодший підтвердив, що йдеться саме про розслідування вбивства сибірського мера наприкінці 90-х. У Слідчому комітеті Росії поки не коментують повістку для Ходорковського та її достовірність.

  Проте ще у червні слідчі органи Росії повідомляли, що отримали нові докази у справі вбивства Володимира Пєтухова. Прес-секретар Слідчого комітету Росії Володимир Маркін припускав, що Ходорковський міг "особисто наказати скоїти це вбивство і ряд інших особливо тяжких злочинів". Ходорковський та його юристи неодноразово заявляли про політичні мотиви звинувачень на адресу екс-співвласника ЮКОСу.

  Нагадаємо, Ходорковський заявив, що президент РФ Володимир Путін пішов шляхом розв'язування воєн, у тому числі проти України, щоб виправдати свою провальну економічну політику.

  Попередній матеріал
  ЄС готовий піти назустріч вимогам Лондона щодо реформ - Туск
  Наступний матеріал
  Зсув на Червонозоряному проспекті в Києві триває, під загрозою житловий будинок
  Теги:
  Loading...