ZN.ua

Хакери з Росії отримали доступ до листування Обами

  В результаті злому систем безпеки Білого дому російським хакерам вдалося отримати доступ до кореспонденції президента США Барака Обами.

  Як пише The New York Times, раніше повідомлялося, що в результаті злому хакери, імовірно пов'язані з російським урядом, отримали доступ до несекретних відомостей, у тому числі до розкладу Обами, передає видання meduza.i.o.

  Зазначається, що поштові скриньки президента США зламані не були, а листи, до яких вдалось отримати доступ кіберзлочинцям, містилися в пошті декількох співробітників Білого дому. Ніяких секретних відомостей у листуванні не було.

  Високопоставлені чиновники Білого дому знали про масштаб злому протягом декількох місяців.

  "Це було одне з найскладніших проникнень, яке ми коли-небудь бачили", - розповів один представників влади, знайомий з розслідуванням.

  Нагадаємо, на початку квітня 2015 телеканал CNN повідомляв про злом систем безпеки Білого дому, в результаті якого хакерам, імовірно пов'язаним з Росією, вдалося отримати доступ до непублічної інформації, у тому числі розкладу Обами. Доступ до засекречених відомостей хакерам отримати не вдлось.

  Пізніше в Пентагоні заявили, що зафіксували вторгнення російських хакерів кілька місяців тому.

  Попередній матеріал
  Симоненко прибув на допит до СБУ
  Наступний матеріал
  Київський фунікулер у травні відзначатиме 110-річчя