inforesist.org

Керрі запевнив сенаторів, що підтримує передачу зброї Україні

  Держсекретар США Джон Керрі у приватній зустрічі з конгресменами розповів про свою підтримку передачі летальної зброї Україні, не дивлячись на той факт, що президент Барак Обама ще не визначився з цього приводу.

  Як зазначає видання "Дзеркало тижня", раніше за озброєння України виступив американський генерал і головнокомандувач силами НАТО в Європі Філіп Брідлав. Він уже кілька місяців виступає за підтримку української армії. Також передачу зброї Україні підтримує кандидат на пост міністра оборони США Ештон Картер.

  Протє, в Білому домі є й ті, хто проти передачі озброєння українській армії. За словами видання, противником є радник з питань національної безпеки, Сюзан Райс. Її позиція полягає в тому, що американська зброя спровокує Росію на ще більшу агресію.

  Сенатори зазначають, що рішення про передачу зброї Україні схоже на процес передачі зброї повстанцям Сирії в часи, коли держсекретарем була Хіларі Клінтон.

  За словами прес-секретаря Держдепартаменту США Джен Псакі, Джон Керрі намагається пролобіювати процес передачі зброї Україні, та водночас політик підтримує і переговори за участю ЄС, української влади та Росії.

  Попередній матеріал
  Єгипетські музиканти зустріли Путіна невдалим виконанням російського гімну
  Наступний матеріал
  Ті, хто залишились в Дебальцевому, не отримують наразі нічого – волонтер

  Керрі: США готові посилювати санкційний тиск на Росію

  Керрі дав зрозуміти Лаврову, що деескалація на Донбасі в інтересах усіх сторін

  США нададуть Україні ще $1 млрд кредиту за умови проведення реформ - Керрі

  Обама розглядає надання Україні оборонного озброєння - Керрі