inforesist.org

Керрі пропонує створити трибунал для бойовиків ІД

Бойовиків звинувачують у злочинах проти людяності та геноциді

Держсекретар США Джон Керрі закликав створити трибунал, який судитиме бойовиків "Ісламської держави". Керрі звинуватив бойовиків у злочинах проти людяності та геноциді, тих хто сповідує іншу віру, повідомляє Associated Press. Американський держсекретар зазначив, що дії терористів потрібно розслідувати, а винних покарати.

Водночас, про всі їхні злочини дізнатися неможливо, допоки частина території Сирії та Іраку перебувають під контролем терористів, заявив Керрі. У понеділок геноцидом злочини терористів визнала американська Палата Представників у відповідній резолюції.

"Нам потрібно пролити світло на злочини ісламістів. Для цього треба провести незалежне розслідування, яке санкціонує трибунал або суд. Сполучені Штати підтримуватимуть зусилля, спрямовані на пошук та аналіз доказів цих злочинів, і ми зробимо все, що зможемо, щоб покарати винних", - наголосив Керрі.

Терористи "Ісламської держави" почали активний наступ в Іраку та Сирії влітку 2014 року. Зараз вони контролюють території із населенням понад 10 мільйонів людей. Раніше повідомлялося, що станом на січень лише в Іраку ІД утримує в рабстві понад 3 тисячі людей.

Попередній матеріал
На Донеччині у Луганському бойовики випустили 200 мін по позиціях АТО
Наступний матеріал
Ді Капріо подякував жителям Якутії за народний "Оскар"
Loading...

Авіація США ліквідувала міністра війни "Ісламської держави"

На Близькому Сході загострюється боротьба з терористами "Ісламської держави"

Держдеп США: "Ісламська держава" готує теракти в Європі