фото uapress.info

Керрі: Асад та "Ісламська держава" мають бізнес між собою

  Президент Сирії Башар Асад та екстремістське угруповання "Ісламська держава" співпрацюють між собою.

  З такою заявою держсекретар США Джон Керрі виступив 12 листопада в американському Інституті миру, повідомляє "Радіо Свобода".

  "Відносини між Асадом та угрупованням "Ісламська держава" роз'яснюють очевидні особливості сирійського конфлікту: дві крайні сили вкрай нечасто воюють одна з одною. Подумайте про це. Насправді вони навіть мають бізнес між собою, купуючи і продаючи нафту. Асад та "Ісламська держава" є ворогами набагато більше в теорії, ніж насправді, і ніхто з них не виявляє жодного інтересу до припинення кровопролиття", – зазначив держсекретар США.

  Крім того, він заявив, що Вашингтон, як і раніше, має розбіжності з Росією та Іраном про майбутнє сирійського президента Башара Асада, як частини можливих домовленостей щодо завершення громадянської війни у Сирії.

  Цей виступ Керрі з'явився перед переговорами щодо Сирії, які заплановані на 14 листопада у Відні, і у яких братимуть участь представники 17 країн.

  Нагадаємо, 27 жовтня міністр оборони США Ештон Картер повідомив, що США посилять операцію в Сирії "ударами з повітря або прямими діями на землі".

  Попередній матеріал
  Ввечері у Зайцевому, що на Артемівському напрямку, відбулося бойове зіткнення – штаб АТО
  Наступний матеріал
  У Нью-Йорку перед світовою прем'єрою відкрилася виставка "Зоряних війн"