112.ua

Кемерон прибув на переговори щодо можливого виходу Британії з Євросоюзу

Прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон прибув до Брюсселя на попередні переговори щодо можливого виходу країни з Євросоюзу

Сьогодні він зустрінеться з президентом Європарламенту Мартіном Шульцем і головою Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером. Переговори відбуваються напередодні саміту ЄС, він розпочнеться в четвер.

Сторони представили чернетки майбутнього документа. Якщо домовитися щодо умов членства Великої Британії не вдасться, країна може вийти з ЄС.

"Європарламент наполягає, що подальші переговори мають відбуватися в межах основної Угоди про членство в ЄС. Надзвичайно важливими для нас є положення про відсутність поділу на країни-учасниці зони євро та ні. Натепер сім країн ще не перейшли на євро, і дві виступають проти - це Велика Британія та Данія. Жодна з них не повинна дискримінуватися на спільному європейському ринку. Контролювати це мають фінансові інституції, і над цим ми працюватимемо далі", - повідомив Мартін Шульц.

Як повідомляв 5.ua, нижня палата британського парламенту проголосувала за проведення референдуму щодо виходу країни з ЄС. 

Попередній матеріал
США передали українським піротехнікам сучасне обладнання для знешкодження вибухівки
Наступний матеріал
Українська сноубордистка Дарина Кириченко здобула "бронзу" на Юнацьких Олімпійських іграх
Loading...

Референдум щодо виходу Британії із ЄС відбудеться за кілька місяців

В ЄС обговорюють можливість виходу Британії

Кемерон сподівається на компроміс щодо членства Великої Британії в ЄС