rus.err.ee

Канцлер Австрії: Надзвичайні заходи для біженців – тимчасові

  Федеральний канцлер Австрії Вернер Файман заявив, що його країна планує поступово відмовлятися від надзвичайних заходів для притулку біженців, які дозволяють тисячам мігрантів безперешкодно перетинати територію Австрії з Угорщини і рухатися далі до Німеччини.

  Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  Канцлер заявив, що австрійський уряд в питаннях міграції повинен запроваджувати поступові кроки "від надзвичайних заходів до законних і таких, що відповідають людським нормам".

  Канцлер виступив із заявою після того, як тисячі мігрантів з Сирії, Афганістані та Іраку продовжили прибувати до Німеччини та Австрії, здебільшого через Угорщину, де вони були "заблоковані" протягом кількох днів.

  Німеччина погодилася прийняти всіх шукачів притулку, що перебували на території Угорщини, в себе, погодившись на виняток із норм Європейського Союзу, що вимагають реєструвати шукачів притулку в першій же країні ЄС, до якої вони прибувають. Так само на цей виняток погодилася й Австрія, яка пропустила мігрантів з Угорщини до Німеччини через свою територію.  

  Попередній матеріал
  У Сьєрра-Леоне зареєстрували новий випадок зараження вірусом Ебола
  Наступний матеріал
  Порошенко розповів про "план Б" у разі порушення Росією "Мінська-2"
  Теги:
  Loading...