kapital.kz

Кандидат у президенти Казахстану провалив іспит із державної мови

  Кандидат на пост президента Казахстану Есенбек Уктешбаєв не зміг скласти іспит на володіння державною мовою.

  Про це йдеться в повідомленні, яке опублікувала Центральна виборча комісія Казахстану  у понеділок, 9 березня, пише "Дождь".

  Як зазначається у повідомленні,  Уктешбаєв у письмовому завданні, де потрібно розкрити обрану тему, не зміг логічно сформулювати і донести свої думки. Також він стилістично неправильно побудував речення і порушив літературні норми поєднання слів.

  "Не витримав також необхідний - в два аркуші - обсяг викладу. У наступному завданні претендент, читаючи вірш Мукагалі Макатаєва "Сезім", допустив помилки, і не відповів на запитання комісії за змістом прочитаного", - повідомляють у ЦВК Казахстану.

  Відповідно до законодавства, президентом Казахстану може бути громадянин республіки за народженням, він не повинен бути молодший 40 років і зобов'язаний вільно володіти державною мовою.

  Дострокові вибори президента Казахстану пройдуть 26 квітня 2015 року. 70-річний Нурсултан Назарбаєв беззмінно займає пост президента країни з 1991 року. Останні президентські вибори в Казахстані пройшли 2011 року.

  Попередній матеріал
  Під час радіомарафону Яценюк прочитав уривок із поеми "Кавказ"
  Наступний матеріал
  У Вінниці відзначили день народження Шевченка читаннями віршів поета

  Казахстан хоче обмежити імпорт російських товарів

  Казахстан хоче обмежити імпорт російських товарів

  У Сєверодонецьк прибула гуманітарна допомога з Казахстану

  Олланд та Назарбаєв по телефону обговорили ситуацію на Донбасі