Дзеркало тижня

Канада розширила санкції проти Росії

  Дії Канади відповідають заходам, які нещодавно вжили США та ЄС

  Канада запровадила санкції ще на 14 підприємств та 5 фізичних осіб Росії. Про це повідомив міністр закордонних справ Канади Стефан Діон, передає "Укрінформ".

  "Сьогоднішній крок підтримує ширші міжнародні зусилля із пошуку дипломатичного вирішення конфлікту в Україні. З одного боку залучаючи Росію, а з іншого – демонструючи нашу рішучість щодо санкцій, ми посилюємо нашу колективну здатність притягнення їх до відповідальності", – пояснив Діон.

  При цьому в міністерстві закордонних справ Канади наголосили, що санкції є більш ефективними у разі застосування разом із партнерами. "Дії Канади відповідають нещодавнім заходам, вжитим США та ЄС. Вони розроблені з метою підтримання ефективності існуючих санкцій, підкреслення трансатлантичної єдності у відповідь на дії Росії в Україні, збереженню тиску на Росію щодо повного впровадження мінських угод та демонстрації нашої політики невизнання незаконної анексії Криму Росією", – зазначив міністр.

  Загалом із замороженням активів та забороною на комерційні стосунки із канадцями стикнулися 14 нових юридичних осіб та 5 фізосіб, серед яких чотири кримські компанії (морські порти Євпаторії, Феодосії та Ялти, а також Ялтинська кіностудія), заступник генерального директора з комерційних питань концерну "Калашников" Едуард Іоффе, топ-менеджер цього концерну Олександр Омельченко, "Іжевський механічний завод", ВАТ "Іжмаш", "Ростех" та інші.  

  Нагадаємо, помічниця держсекретаря США Вікторія Нуланд заявила, що Вашингтон має намір впроваджувати санкції проти Російської Федерації, допоки Україна не отримає суверенітет над анексованим Кримом.

  Попередній матеріал
  Українські багатоборки здобули дві медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики
  Наступний матеріал
  Під час терористичних обстрілів у Зайцевому зазнав поранення 28-річний цивільний
  Теги:
  Loading...

  "Крим не забутий": ще шість країн нагадали про засудження анексії півострова Росією

  Росія порушила понад 400 міжнародних договорів, анексуючи Крим

  ЄС продовжить санкції, якщо Росія не забезпечить повного виконання Мінських угод – Порошенко

  Не всі імена зі "списку Савченко" можна піддати санкціям – Шульц