Джері Браун 5.ua

Каліфорнія очолила боротьбу з негативними наслідками кліматичних змін у США

  Губернатор штату Джері Браун підписав закон щодо збільшення частки електроенергії з відновлюваних джерел.

  Закон передбачає, що до 2030 року частка "зеленої енергетики" має становити не менше половини енергетичного балансу штату. Про це повідомляє Associated Press.

  Крім того, законом передбачено підвищення енергоефективності будинків. Такі кроки влади вже привітали екологи, попри те, що з остаточної версії закону було вилучено пункти щодо дворазового зменшення рівня споживання нафтопродуктів протягом наступних 15 років.

  Вилучити ці пункти законодавці були змушені під тиском нафтових компаній. Також місцевий парламент розглядає законопроект щодо зменшення викидів парникових газів. Передбачається, що дозволений рівень викидів вуглеводів буде зменшений на 80% порівняно з нормативами 1990 року.

  "Ухвалення цього закону є величезним кроком для Каліфорнії. Ми подали приклад іншим. Але це не буде легко і зміни не настануть уже завтра. Це буде тривалий перехід до повної зміни сучасного світу на шляху до майбутнього без вуглеводнів. Те, що ми робимо зараз, ми робимо для поліпшення нашого здоров'я. Закон дасть можливість досягнути значної економії і це збільшить наші фінансові можливості. Кожен визнає важливість цього закону, і тому я, з великим задоволенням і хвилюванням, підписую цей законопроект", - заявив губернатор Каліфорнії Джері Браун.

  Попередній матеріал
  У Львові вночі стався вибух біля іноземного консульства
  Наступний матеріал
  СБУ виявила корупційну схему при будівництві оборонних споруд Маріуполя
  Теги:
  Loading...