Кадиров 5.ua

Кадиров погрожував Нємцову розстрілом 13 років тому - свідок

  В рамках розслідування вбивства Бориса Нємцова в четвер у слідчому комітеті був допитаний свідок, який розповів про загрози Нємцову з боку Рамзана Кадирова 13 років тому.

  Свідок - журналіст і громадський діяч Олександр Риклін - стверджує, що Рамзан Кадиров погрожував Нємцову в грудні 2002 року на З'їзді чеченського народу в Гудермесі, повідомляє Російська служба ВВС.

  Як розповів адвокат потерпілих Вадим Прохоров, Нємцову, який тоді очолював фракцію "Союз правих сил" в Держдумі, в Гудермесі того дня погрожували двічі через його виступ, присвячений політичному устрою Росії,

  Перший раз до нього в залі підійшов чоловік, який пред'явив посвідчення офіцера ФСБ, і сказав Нємцову, що за такі висловлювання його слід розстріляти. Про цей епізод писав і сам Нємцов у своїй книзі "Сповідь бунтаря" в 2007 році.

  Пізніше Нємцову сказали, що це був Рамзан Кадиров. Далі, за словами Прохорова і Рикліна, Кадиров погрожував Нємцову вже на вулиці в присутності свідків.

  Прохоров особливо відзначив, що ці погрози сприйняв всерйоз не тільки сам Нємцов, але і тодішній очільник Чечні, батько Рамзана Ахмад-Хаджі Кадиров: він виділив Нємцову охорону, яка супроводжувала його до інгушського кордону.

  Родичі Нємцова вимагають, щоб глава Чечні був допитаний в рамках справи. нагадаємо, сам він заявляв, що готовий з'явитися до слідчих.

  Попередній матеріал
  Представники українського та міжнародного бізнесу висловили претензії до уряду
  Наступний матеріал
  Україна просувається вперед на шляху реформ в оборонній сфері – Столтенберг
  Loading...