newinform.com

Ізраїль посилює безпеку через хвилю атак з боку палестинців

  Ізраїль встановлює блокпости в палестинських кварталах Східного Єрусалима і посилює патрулювання за участю військових по всій країні, намагаючись зупинити хвилю атак палестинців з використанням холодної зброї.

  Про це повідомляє "Радіо Свобода". Внаслідок одного з останніх нападів 14 жовтня була поранена 70-річна жінка поруч із центральною автобусною станцією в Єрусалимі. Палестинця, що напав на неї з ножем, застрелив один зі співробітників служб безпеки.

  Сплеск насильства частково пояснюють невдоволенням мусульман, як вони заявляють, зазіханнями з боку євреїв на територію мечеті аль-Акса в Єрусалимі. Територія, на якій розташована мечеть, вважається священною і для юдеїв як місце, на якому стояли два їхні храми.

  Зазначається, що за два останні тижні жертвами атак стали семеро ізраїльтян. Були вбиті також 32 палестинці, серед яких нападники і учасники антиізраїльських демонстрацій, що супроводжувалися заворушеннями.

  Нагадаємо, 7 жовтня Ізраїль заборонив палестинцям вхід до Старого міста в Єрусалимі. Таке тимчасове рішення ухвалила ізраїльська влада після численних сутичок, у яких постраждали чимало мирних громадян.

  Попередній матеріал
  Цими вихідними в Україні буде відчутно тепліше
  Наступний матеріал
  Обидві сторони досі не відвели важке озброєння на Донбасі – звіт місії ОБСЄ
  Теги:
  Loading...