mignews.com.ua

Ізраїль допоможе Україні створювати реабілітаційні центри для постраждалих у зоні АТО

  Ізраїль допоможе Україні у створенні реабілітаційних центрів для військових та цивільних, що постраждали на Сході.

  Про це йшлося під час зустрічі віце-прем'єр-міністра, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка з послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські, повідомляє прес-служба Кабміну.

  Зубко зауважив, що "нині Україна живе у режимі постійної військової агресії, і досвід Ізраїлю, як виживати і розвиватись за таких умов, є надзвичайно важливим для нас".

  "Ми знаємо про накопичений досвід та знання Ізраїлю з надання не лише медичної, а й психологічної допомоги військовим і цивільним, які постраждали під час військових дій. Застосування цього досвіду, а також допомога ізраїльських психологів українським колегам дадуть необхідні інструменти для реабілітації українців, які постраждали від військових дій на Сході", - наголосив Зубко.

  У свою чергу, Еліав Бєлоцерковські наголосив, що Україна є важливим партнером Ізраїлю: "Ми намагаємось допомагати Україні всіма силами". Посол висловив готовність Ізраїлю надавати допомогу Україні у створені реабілітаційних центрів та залученні фахівців для навчання українських психологів та реабілітологів. "Ми маємо великий досвід як країна, яка постійно перебуває в умовах військового конфлікту", - зазначив посол.

  Нагадаємо, ізраїльські лікарі розповіли про стан постраждалої від теракту у Львові Надії Андрухів, яка знаходиться на лікуванні у медичному центрі в Хайфі.

  Попередній матеріал
  Бійці "Азову" блокують ДФС
  Наступний матеріал
  З вересня у українців з'явиться можливість злітати в Ашгабат