eer.ru

Іспанська податкова обшукала будинок і офіс екс-глави МВФ

  Іспанська влада провела обшуки в будинку і офісі колишнього глави МВФ Родріго Рати, якого підозрюють в шахрайстві і відмиванні грошей.

  Про це повідомляє BBC, що у четвер 66-річний політик покинув свій будинок у супроводі співробітників іспанської податкової служби. Щоправда, за кілька годин, відпустили після допиту.

  У повідомеленні йдеться, що стосовно нього вже проводиться розслідування по іншій справі, де його також звинувачують у махінаціях. Мова йде про той час, коли він був главою іспанського банку Bankia, який від фінансового краху врятував уряд країни.

  Зазначаєьтся, що слідчі стверджують, що керівники Bankia дезінформували фінансові наглядові органи про стан банку.

  Сам Родріго Рато заперечує всі звинувачення на свою адресу.

  Босів Bankia, включаючи Рато, також звинувачують у масштабному зловживанні з використанням кредитних карток цього банку в той час, коли його очолював Рато.

  Рато був одним з найвідоміших членів Народної партії Іспанії. Він був міністром фінансів в уряді консерваторів, яке очолював прем'єр-міністр Хосе Марія Аснар. На посту глави Міжнародного валютного фонду Рато перебував з 2004 по 2007 роки.

  У 2010 році він став директором Bankia, але через два роки покинув свій пост, коли виникли серйозні побоювання щодо того, чи може банк залишитися на плаву.

  Попередній матеріал
  Харківська область вже будує 14 оборонних пунктів на Луганщині
  Наступний матеріал
  Санкції Заходу проти Росії вже суттєво вплинули на її економіку - США

  Спецслужби США обшукують клініку лікаря Майкла Джексона

  Липецьку фабрику Roshen обшукують в рамках кримінальної справи – Слідком Росії

  У будинку першого заступника глави Меджлісу проходить обшук

  В Швейцарії слідчі обшукали офіс Ахметова