Фото із відкритих джерел

Іспанія заморозила росіянам сотні банківських рахунків

  Сотням росіян, що живуть в Іспанії, заморожено банківські рахунки через те, що вони вчасно не пояснили джерело своїх капіталів.

  Про це повідомляє Deutsche Welle.

  Як зазначає видання, Іспанія в останні роки посилила податкове законодавство та боротьбу з несплатою податків, а також боротьбу із відмиванням злочинно нажитих капіталів.

  Такі заходи торкнулися податкових резидентів, у тому числі й іноземців, що постійно проживають на її території, а не лише громадян Іспанії.

  За офіційною статистикою, до початку 2015 року в країні проживало близько 65 тисяч росіян, утім заходи контролю застосувалися не до всіх, а здебільшого до власників коштовного майна і солідних банківських рахунків.

  Закон про боротьбу з відмиванням капіталів, на підставі якого компетентні органи отримали право вимагати в іноземців документи про походження їхніх капіталів був прийнятий у квітні 2010 року. З весни ж 2014 року податкова інспекція стала вимагати в іноземців щорічно заповнювати декларацію про наявність за межами Іспанії власності на загальну суму понад 50 тисяч євро.

  Таким чином, за словами Грегоріо Фуентеса, члена колегії адвокатів, що спеціалізується на захисті осіб, звинувачених у фінансових та податкових злочинах, іспанська адміністрація отримала право заморожувати рахунки тих осіб, хто "не відреагував в призначені терміни – зазвичай це два-три місяці – на вимогу надати довідку про походження своїх капіталів".

  Реалізовуватися це право стало у минулому році.

  Попередній матеріал
  Японія дала дозвіл на будівництво нової військової бази США на Окінаві
  Наступний матеріал
  Фабіус і Штайнмаєр полетіли в Казахстан, де обговорять врегулювання конфлікту на Сході України
  Теги:
  Loading...
  США заморозили на рахунках поплічників Путіна $640 млн

  США заморозили на рахунках поплічників Путіна $640 млн

  Путін заморозив пенсії росіян на наступний рік

  Путін заморозив пенсії росіян на наступний рік

  Ліхтенштейн заморозив $30 млн Януковича і Ко

  Ліхтенштейн заморозив $30 млн Януковича і Ко

  У Швейцарії заморозили 137 мільйонів євро Януковича

  У Швейцарії заморозили 137 мільйонів євро Януковича