теракт в Тунісі 5.ua

"Ісламська держава" взяла на себе відповідальність за теракт у Тунісі

  Відповідальність за учорашній теракт в Тунісі - взяли на себе бойовики з терористичного угруповання "Ісламська Держава".

  Напад стався напередодні. Терористи підірвали гранату і обстріляли пляж п'ятизіркового готелю у місті Сус. Загинули, за останніми даними, 39 людей, поранених ще кілька десятків.

  Серед жертв - найбільше британців. Серед постраждалих - є і громадянка України, напередодні увечері її прооперували. Влада Тунісу посилила заходи безпеки в країні. Зокрема заявили: найближчим часом закриють усі мечеті, непідконтрольні міністерству у справах релігій. Усього таких - понад вісімдесят.

  "Потенційні терористи - це люди, що живуть у віртуальному світі, у паралельній реальності. І завжди знаходиться хтось, хто готовий їх використати. Молодих радикально налаштованих людей переконують, що терором вони можуть змінити світ. Їм дають мету в житті - і рушницю у руки. А ще обіцянку потрапити до раю. І таку ситуацію неможливо подолати лише політичними методами", - заявив Абдельфатах Суру, заступник глави парламенту Тунісу.

  Попередній матеріал
  Путін не полишив планів захопити Україну - Полторак
  Наступний матеріал
  В Одесі невідомий розстріляв міліціонерів, один з поранених помер в лікарні
  Теги:
  Loading...