фото uapress.info

"Ісламська держава" погрожує терактами у Вашингтоні - ЗМІ

  Екстремісти з угрупування "Ісламська держава", яке взяло на себе відповідальність за загибель 129 осіб в Парижі, пригрозили терактами у Вашингтоні.

  Про це в понеділок, 16 листопада, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на західні ЗМІ.

  За інформацією ЗМІ, у черговому відео, поширеному в соцмережах ісламістами з ІД, бойовики попереджають країни, що беруть участь в авіаударах по території Сирії, що їх "спіткає доля Франції". При цьому автори відео особливо акцентували можливі атаки на Вашингтон.

  Так, ЗМІ наводять слова одного з чоловіків на відеозаписі: "Ми говоримо державам, які беруть участь у хрестовому поході, що, клянемося богом, у вас настане такий же день, як у Франції. Як ми вразили Францію в центрі її обителі, Парижі, також ми клянемося, що вдаримо по Америці в її центрі Вашингтоні". Справжність відео, повідомляє "Інтерфакс-Україна", поки що підтвердити не вдалося.

  Як повідомляв 5.ua, в ніч на суботу, 14 листопада 2015 року, в Парижі сталася серія терористичних атак, в результаті чого загинули 153 людини. З них 112 загинули в концертному залі театру Батаклан. Четверо загиблих - поліцейські. Відповідальність за напади в Парижі взяло екстремістське угрупування "Ісламська держава". Там заявили, що мстяться за Сирію.

  Попередній матеріал
  У Туреччині завершився саміт G20
  Наступний матеріал
  У Кривому Розі перемагає Юрій Вілкул