longwarjournal.org

"Ісламська держава" оголосила про створення своєї провінції на території РФ

  Лідери "Ісламської держави" прийняли присягу на вірність від своїх прихильників у Дагестані, Чечні та Інгушетії та призначили "правителя Кавказу".

  Терористичне угруповання "Ісламська держава", яке контролює значні території на території Сирії та Іраку, оголосило про створення провінції на території Кавказу, повідомляє DW. "Ми вітаємо солдат "Ісламської держави" на Кавказі з принесенням присяги на вірність халіфу. Він приймає вашу присягу і призначає Абу Мухаммада аль-Кадар правителем Кавказу", - заявив Абу-Мухамед аль-Аднані, який виконує функції прес-секретаря угруповання, в відеозаписі, поширеному в інтернеті.

  Експерти з американської організації "Інститут з вивчення війни" уточнюють, що новий вілаят проголошений на російській території Північного Кавказу. На думку експертів інституту, це стало наслідком російськомовного звернення від 21 червня, в якому прихильники "Ісламської держави" в Дагестані, Чечні, Інгушетії та Кабардино-Балкарії присягнули на вірність самопроголошеному халіфу Абу Бакр аль-Багдаді.

  Попередній матеріал
  Експерт про політичний рейтинг президента РФ: Путін ще не побив рекорду Муаммара Каддафі
  Наступний матеріал
  Після недовгого затишшя на Маріупольському напрямку бойовики вдарили із важкого озброєння
  Теги:
  Loading...