hubs.com.ua

Іран очікує від Росії поставки ракетних комплексів "земля-повітря"

  Заступник міністра закордонних справ Ірану Хоссейн Амір Абдоллахіян заявляє про завершення переговорів між Москвою і Тегераном щодо постачання російських зенітних ракетних комплексів С-300 до Ірану.

  За словами іранського урядовця, поставки повинні відбутися "досить скоро", передає видання "Радіо Свобода". "Переговори з цього питання завершилися успішно. За моїми оцінками, поставки С-300 відбудуться через досить короткий час… Це відбудеться при найближчій нагоді", – повідомив іранський дипломат після зустрічі з російським колегою Михайлом Богдановим.

  Російський МЗС не підтвердив заяви Абдоллахіяна. Раніше Тегеран заявляв, що ракетні комплекси будуть поставлені до кінця року.

  У повідомленні йдеться, що продаж С-300 був заблокований у 2010 році тодішнім президентом Росії Дмитром Медведєвим, але в квітні цього року Путін зняв заборону. Москва заявила, що прогрес, досягнутий на переговорах Ірану зі світовими державами, означає, що в забороні експорту ракет "земля-повітря" Тегерану більше немає необхідності. Угода викликала критику з боку Ізраїлю і США.

  Попередній матеріал
  Харківська прокуратура домоглася реального покарання для сепаратиста, який служив у Гіркіна
  Наступний матеріал
  Бойовики ховають військову техніку в населених пунктах – Лисенко

  Іранські бойові катери атакували цивільний танкер у Перській затоці - ЗМІ

  Іран назвав прийнятну для нього світову ціну на нафту

  В Ірані кажуть, що питання поставок російських С-300 вже вирішене

  Путін знімає заборону на передачу Ірану систем С-300