Ірак терорости 5.ua

Іракські війська здобули першу значну перемогу над "Ісламською державою"

  Солдати армії Іраку успішно штурмували окуповане ісламістами місто Рамаді.

  На даний час урядові війська контролюють південно-західну частину міста і продовжують наступ, передає агенція Middle East Eye. Бої йдуть дуже важкі – солдатам безпеки доводиться вибивати бойовиків буквально з кожної будівлі.

  Агенція Agence France-Presse з посиланням на офіційних осіб Іраку повідомила, що військові зайняли район Тамім в західній частині міста та до цього моменту вже звільнили від терористів близько 60-70% його площі. Командування розраховує "в найкоротші терміни" очистити від бойовиків східну частину Рамаді і встановити контроль над 80% території міста.

  Рамаді і столицю країни розділяє 110 км, тому контроль над цим населеним пунктом є стратегічно важливим. Іракська армія попереджала про намір штурмувати Рамаді ще наприкінці листопада і закликала мешканців покинути місто по організованому військовими коридору.

  Ісламісти захопили Рамаді у травні 2015 року. З того часу іракська армія за підтримки ополчення намагалась локалізувати наступ ІД у провінції Анбар. За оцінками Пентагону, в місті може перебувати від 600 до тисячі бойовиків.

  Минулого тижня французька авіація завдала кілька авіаударів по позиціях терористів "Ісламської держави" в Іраку. Бомбардування відбулося на тлі початку нової наступальної операції іракських військ у напрямку міста Рамаді в провінції Анбар.

  Попередній матеріал
  Уряд має понести політичну відповідальність за зрив бюджетного процесу в Україні – нардеп
  Наступний матеріал
  Командування Сил спеціальних операцій сформують до кінця цього року - Полторак
  Теги:
  Loading...