Sid Das/Flickr

Інтернет-користувачі помстилися дантисту, який убив знаменитого лева

  Дантист з американського штату Міннесота, який у ході полювання у Зімбабве убив знаменитого лева Сесіла, став об'єктом гніву небайдужих людей.

  Палмер безперервно отримує гнівні коментарі у соцмережах Twitter і Facebook, в останній зявилися групи "Полювання на Уолтера Палмера" та "Заарештуйте Уолтера Палмера". Рейтинг клініки, у якій працює дантист, обвалили негативними відгуками на сервісі Yelp, який слугує для пошуку послуг, повідомляє Motherboard. Не залишили клініку без уваги і місцеві жителі, в результаті її довелося закрити. На ґанку залишилися м'які іграшки та квіти у пам'ять про Сесіла

  Як стало відомо вчора, 13-річний лев був убитий Уолтером Палмером, який заплатив організаторам нелегального сафарі $54 тис. за право пополювати на лева. Дантист стверджує, що був упевнений, що організатори сафарі діють за законом. Але тепер їх, а можливо і їнього клієнта очікує суд. Лев, який став жертвою браконьєрів, був об'єктом дослідів учених з Оксфорду більше 10 років.

  Радіо Свобода пише, що у 2008 Палмер убив у штаті Вісконсин чорного ведмедя барибала, за що був засуджений до року умовного ув'язнення. Тоді він також стверджував, що був упевнений у законності організованого для нього полювання.

  Попередній матеріал
  Гужва залишив посаду головного редактора газети "Вєсті"
  Наступний матеріал
  Суд призначив новий розгляд справи Ландіка