УКР літак в Непалі
5.ua

Іл-76 готовий до вильоту з Делі для евакуації українців з Непалу

  Військово-транспорнтий літак Іл-76, який вилетів по українців до Непалу і застряг в індійському Делі, готовий до вильоту.

  Він пройшов регламенті роботи, персонал літака перевірив двигун і натепер борт готовий евакуйовувати українців з Катманду. Про це телефоном повідомив "5 каналу" керівник прес-центру повітряних сил ЗСУ Роман Юрчило.

  "Після проведення заміни одного з елементів двигуна – насосорегулятора, який був доставлений за допомогою дипломатичної пошти  силами технічного персоналу літака - здійснено перевірку параметрів роботи двигуна для виконання подальших польотів. Системи літака повністю справні, літак готовий до виконання поставлених завдань про евакуацію українських громадян на Батьківщину. Відповідно до вказівки керівника операції, літак уже готовий до вильоту. Тільки буде вказівка - відразу він вилітає і, я думаю, що сьогодні він прибуде до України" – сказав Роман Юрчило.

  Як раніше повідомлялося, за словами в.о. голови Державної Служби з надзвичайних ситуацій Зоряна Шкіряка, українців із Непалу мають евакуювати чартерним рейсом уже завтра.

  Попередній матеріал
  Поранений в Пісках боєць батальйону "ОУН" помер сьогодні у лікарні
  Наступний матеріал
  Окупаційна влада зносить мусульманське кладовище у Старому Криму

  Українців із Непалу завтра мають евакуювати чартерним літаком - Шкіряк

  Непал оприлюднив останні дані щодо жертв землетрусу

  Український Іл-76, яким мають евакуювати українців із Непалу, пройшов регламентні роботи

  У Непалі через вісім днів після землетрусу з-під завалів врятували трьох людей