саакашвілі
5.ua

Грузія вимагає від України затримання і екстрадиції Саакашвілі

  Головна прокуратура Грузії вимагає, що Україна екстрадувала осіб, які перебувають у розшуку. Серед них і екс-президент Михайло Саакашвілі.

  "У зв'язку з тим, що Михайлу Саакашвілі і Зурабу Адеішвілі (екс-міністр юстиції Грузії) в Грузії пред'явлені звинувачення і вони оголошені в розшук, а також у зв'язку з тим, що згідно з отриманою інформацією, вказані особи перебувають на території України, Головна прокуратура Грузії звернулася до Генеральної прокуратури України з клопотанням про встановлення місця знаходження та затримання, а також екстрадиції зазначених осіб ", - повідомляє прес-служба грузинської прокуратури.

  "Незважаючи на існуючі між країнами у сфері екстрадиції зобов'язання, українська сторона з питання екстрадиції Саакашвілі і Адеішвілі не співпрацює з прокуратурою Грузії і відмовляється екстрадувати розшукуваних осіб", - заявили у відомстві.

  Нагадаємо, минулого тижня президент України Петро Порошенко призначив Саакашвілі головою Консультативної міжнародної ради реформ.

  У Грузії екс-президента розшукують за звинуваченням у трьох кримінальних справах: розтраті бюджетних коштів, побитті депутата і розгоні демонстрації, а також у перевищення посадових обов‘язків.

  Попередній матеріал
  Від початку перемир'я терористи 164 рази обстріляли українські позиції - АТО
  Наступний матеріал
  Село Новотошківку на Луганщині тричі обстріляли з "Градів"

  Порошенко призначив Саакашвілі головою Дорадчої міжнародної ради реформ

  Путін, завдяки військовій агресії, планує розвалити Україну швидше, ніж розвалиться Росія – Саакашвілі

  Саакашвілі розглядає можливість очолити українське Антикорупційне бюро

  Саакашвілі оголосили ворогом народу Грузії