Прапор Грузії
Прапор Грузії Фото polit.ru

Грузія буде надавати біженцям притулок на один рік

  Грузія надаватиме іноземним громадянам, які перебувають на її території через конфлікти в їхніх країнах, право на тимчасовий притулок

  Про це заявив у понеділок журналістам міністр у справах біженців і розселення Созар Субарі, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

  "Для цієї категорії іноземних громадян такий статус у Грузії буде надано терміном на один рік, а як тільки ситуація в їхніх країнах стабілізується, вони будуть зобов'язані повернутися на батьківщину", - повідомив міністр.

  За його словами, відповідні поправки до закону про біженців внесли ще минулого року, зараз обговорюються всі необхідні процедури з надання іноземним біженцям тимчасового притулку в Грузії. Найближчим часом законопроект із новими поправками до закону про біженців передадуть в уряд, а потім і в парламент на затвердження.

  "Разом з тим, ми розглядатимемо всі особові справи іноземних громадян з надання тимчасового притулку, оскільки серед них можуть опинитися особи, яким на батьківщині нічого не загрожує і вони прибули до Грузії з якихось інших мотивів. Таким особам доведеться протягом місяця повернутися в ту країну, звідки вони прибули до нас", - сказав міністр.

  Попередній матеріал
  У Росії помер уже другий чиновник із керівництва антидопінгової агенції
  Наступний матеріал
  Сьогодні прем’єр Туреччини перебуватиме з візитом в Україні
  Loading...

  МЗС Туреччини звинувачує Росію у кризі з біженцями

  77 тисяч біженців знайшли притулок у таборах, облаштованих Туреччиною

  Туреччина заявила, що не закриє кордон від сирійських біженців, які "тікають від авіаударів РФ"

  Норвегія почала масово висилати з країни біженців