zik.ua

Греція розробила новий план реформ, щоб розрахуватися з боргами

  Афіни представили Єврокомісії новий план реформ з метою досягти порозуміння з міжнародними кредиторами.

  10 червня на саміті ЄС з країнами Латинської Америки і Карибського басейну канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Франсуа Олланд та прем'єр-міністр Алексіс Ципрас обговорюватимуть можливий компроміс у суперечці щодо вимог міжнародних кредиторів до Греції. Напередодні зустрічі уряд Грецыъ надав Єврокомісії новий план реформ, повідомляє DW.de.

  Як заявив офіційний представник Єврокомісії Маргарітіс Схінас, Європейський центробанк, Міжнародний валютний фонд та Єврокомісія уважно вивчають грецькі пропозиції. Афіни, зокрема, просять надати їм доступ до Європейського фонду фінансової стабільності EFSF, щоб погасити борги ЄЦБ на 6,7 мільярда євро у липні та серпні.

  Греція у найближчі три тижні повинна сплатити за боргами загалом 1,6 мільярда євро. Минулого тижня Єврокомісія надала Греції список запропонованих реформ, серед яких, зокрема, скорочення зарплат і пенсій державних службовців. Міністр фінансів Греції Яніс Варуфакіс охарактеризував пропозиції Єврокомісії як "майже образливі", а Ципрас, виступаючи перед грецьким парламентом 5 червня назвав їх "абсурдними".

  Попередній матеріал
  Прикордонники завадили українцю вивезти у Польщу вісім ящиків запчастин до танка
  Наступний матеріал
  У Польщі тестують створені через російську загрозу сили швидкого реагування НАТО
  Теги:
  Loading...