Греція погодилася продовжити нинішню програму фінансової допомоги від ЄС

  Зараз Афіни отримують фіндопомогу від Європи згідно з планом, узгодженим з Центробанком та МВФ ще три роки тому.

  Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на власні джерела у грецькому уряді. Три роки тому міжнародні кредитори погодилися надати Греції гроші за умови масштабних бюджетних скорочень. Втім, новий глава грецького уряду Алексіс Ціпрас, обраний на початку року заявив, що від ощадливих реформ в обмін на кредити відмовляється.

  Він пообіцяв віднайти альтернативні способи економії. Втім, поки - підготував для європейців лише робочий пакет пропозицій. Тим часом термін виплат за позиками спливає. Якщо Афінам не вдасться домовитися з кредиторами до кінця місяця - на Грецію чекає дефолт, і ймовірно, вихід із Єврозони.

  "Усі учасники діалогу щодо Греції у Брюсселі прагнуть, щоб ця країна залишилася у Єврозоні. Афіни презентували низку власних пропозицій. У перемовинах є прогрес, але попереду ще чимало роботи, а часу залишається дедалі менше. Ми проведемо нові зустрічі у четвер та п'ятницю, і сподіваємося, що врешті знайдемо вихід з ситуації", - зазначила канцлер Німеччини Ангела Меркель.

  "Перемови необхідно продовжити, бо нам не потрібне тимчасове рішення. Нам потрібен план розвитку подій, який задовольнить усі сторони. Зараз слово за Європою", - наголосив прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас.

  Попередній матеріал
  Вірменська поліція розігнала водометами учасників акції протесту у Єревані
  Наступний матеріал
  Сьогодні Апеляційний суд продовжить розгляд скарги на вирок Пукачу