Греція не отримає кредитів без комплексних домовленостей щодо реформ – глава Єврогрупи

  Греція не отримає міжнародних кредитів, допоки не запровадить справжню програму дій і не досягне комплексних домовленостей щодо реформ.

  Про це заявив голова Ради міністрів фінансів єврозони після саміту у Ризі.

  Йерун Дейсселблум категорично виключив можливість часткового виділеня траншів Афінам. Він також поклав усю відповідальність за успішний перебіг подальших переговорів на  владу Греції.

  Дуже багато часу втрачено і тепер потрібен прогрес, наголосив президент Єврогрупи. Якщо уряд Греції подасть план реформ, тоді є надія  врятуватися від дефолту, який може спіткати країну вже до кінця травня.

  "Відповідно до домовленостей, досягнутих у лютому, всеосяжний і детальний список узгоджених реформ – це основа успішного завершення переговорів. Коли це станеться, можна буде поговорити про наступні транші. За останні кілька тижнів було чимало  палких дискусій зі владою Греції. Є деякі позитивні ознаки, але є також багато розбіжностей. Занадто багато часу було втрачено протягом останніх двох місяців. Треба надолужувати усе якнайшвидше", - сказав Йерун Дейсселблум.

  Водночас міністр фінансів Греції Яніс Варуфакіс зазначив, що чинний уряд країни не хоче робити помилок попереднього уряду, який підписав зобов'язання, що були не до снаги грецькому бюджету. За його словами, саме через це переговори затягуються.

  Попередній матеріал
  В Росії амністують кілька сотень тисяч в'язнів з досвідом участі в Чеченських та Афганській війнах
  Наступний матеріал
  Херсонські волонтери передали бійцям Нацгвардії позашляховик
  Теги:

  Греція отримає від 3 до 5 млрд євро на "Турецький потік" - ЗМІ

  МВФ відмовив Греції у відстрочці погашення боргу

  Греція не просить у РФ грошей і свої фінансові проблеми вирішуватиме у межах ЄС

  Прем'єр-міністр Греції прибув до Москви домовлятися про кредити та знижку на газ - ЗМІ