ukrep.be

Голова Єврокомісії: Британія не вийде із ЄС

18-19 лютого країни ЄС вирішуватимуть, чи прийнятна для них угода, запропонована Дональдом Туском з урахуванням вимог Лондона

Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер відкидає можливість виходу Великої Британії зі складу ЄС. Про це він заявив перед зустріччю з прем'єр-міністром Британії Девідом Кемероном.

"Пропозиції, які ми розробили разом із президентом Європейської Ради Дональдом Туском, ми вважаємо справедливими як для Британії, так і для інших 27 членів ЄС. У четвер та п'ятницю країни ЄС вирішать - ухвалити їх чи відхилити. Зараз зарано говорити про результат. Ми не маємо плану Б, ми маємо лише план А, за яким Британія залишиться конструктивним та активним членом Євросоюзу", - заявив Юнкер.

Напередодні вирішального саміту ЄС щодо членства Великої Британії Кемерон прибув до Брюсселя на попередні переговори. Але жодних заяв за підсумками перемов він не зробив.

18-19 лютого країни ЄС вирішуватимуть, чи прийнятна для них угода, запропонована Дональдом Туском з урахуванням вимог Лондона. Угода, зокрема, дозволяє країнам зменшувати соціальні виплати трудовим мігрантам, а парламентам надає право блокувати законодавчі ініціативи ЄС.

Попередній матеріал
З 1 квітня в Україні знову підвищать енергетичні тарифи
Наступний матеріал
На Донеччині бойовики з "Градів" обстріляли українські позиції – штаб АТО
Loading...

Кемерон прибув на переговори щодо можливого виходу Британії з Євросоюзу

В ЄС обговорюють можливість виходу Британії

У Британії побилися противники та прихильники міграції

Кемерон сподівається на компроміс щодо членства Великої Британії в ЄС