Гілларі Клінтон 5.ua

Гілларі Клінтон: Я давала відсіч супротивникам на кшталт Путіна

  Кандидат у президенти США запевнила, що має серйозний досвід у боротьбі з найнебезпечнішими зовнішньополітичними викликами.

  Кандидат у президенти США Гілларі Клінтон виступила перед американцями з першою великою передвиборною промовою. Послухати її виступ у Нью-Йорку зібралися тисячі людей.

  Кандидат говорила переважно про внутрішньополітичні та економічні проблеми, зокрема про зростання нерівності прибутків. Утім, кілька слів приділила і зовнішній політиці. Колишній держсекретар США запевнила: має серйозний досвід у боротьбі з найнебезпечнішими зовнішньополітичними викликами.

  "Я давала відсіч супротивникам на кшталт Путіна, укріплювала союзників на зразок Ізраїлю, і була в ситуаційному центрі у день, коли ми знищили бен Ладена", - зазначила Клінтон.

  Нагадаємо, колишня держсекретар США та екс-перша леді Америки Гілларі Клінтон балотуватиметься у президенти США на виборах 2016 року. 67-річна Гілларі Клінтон опублікувала відео, в якому оголосила, що має намір відстоювати інтереси простих американців.

  Попередній матеріал
  Чинні тарифи на комунальні послуги в Україні занижені - Яценюк
  Наступний матеріал
  На початку наступного тижня в Україні збережеться спека - Гідрометцентр
  Теги:
  Loading...