twitter.com/UN_Spokesperson

Генсек ООН: Організації бракує грошей на реалізацію програми допомоги Україні

  Генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй Бан Кі-мун заявив, що ООН не вистачає коштів на вирішення гуманітарних проблем, в тому числі й в Україні.

  Як передає УНІАН, про це генсек сказав сьогодні у Нью-Йорку, відкриваючи загальнополітичну дискусію щодо світових проблем в рамках 70-ї сесії Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй.

  "У нас недостатньо коштів для того, щоб рятувати достатню кількість людей. У нас є тільки близько половини суми, необхідної для надання допомоги народам Іраку, Південного Судану та Ємену, і тільки лише третина - для Сирії. Наш план-відповідь для України профінансовано на 39%", - заявив Бан Кі-мун.

  Також він додав, що заклики надати допомогу Гамбії, де кожна четверта дитина страждає від затримок у зростанні, не зустріли жодної відповідної реакції. "Ці низкі показники призводять до глибоких страждань, люди потребують термінової допомоги", - наголосив генеральний секретар ООН. 

  На його переконання, люди в всьому світі потребують прийняття твердих рішень. Крім того, Бан Кі-мун заявив, що понад 100 млн осіб необхідна міжнародна допомога, а число переміщених осіб становить близько 60 млн осіб. Він повідомив, що ООН просить донорів виділити на фінансування гуманітарних проектів 20 млрд доларів, що у шість разів більше, ніж було потрібно 10 років тому, але наразі донори не поспішають виділяти ці кошти.

  Нагадаємо, президент США Барак Обама у своєму виступі на засіданні Генеральної асамблеї ООН заявив про анексію Криму Росією. Обама пояснив, що США ввели санкції проти Росії, оскільки "не можуть стояти осторонь", коли порушується суверенітет і територіальна цілісність України.

  Попередній матеріал
  ДФС майже на 500 млн оштрафувала підприємців за зарплати в конвертах
  Наступний матеріал
  Клімкін впевнений, що Україна потрапить до Радбезу ООН
  Теги:
  Loading...