Генерал НАТО: Росія може захотіти використати війська для захоплення території НАТО

  Росія може повірити в те, що велику кількість регулярних військ можна використовувати не тільки для залякування і стримування, але й для захоплення території НАТО.

  Про це заявив заступник командуючого об'єднаними силами НАТО в Європі генерал Едріан Бредшоу, повідомляє "Интерфакс".

  "Росія може повірити в те, що велику кількість регулярних військ, які вона здатна зосереджувати за короткий термін, - ми бачили [це] в стрімких діях перед захопленням Криму – можна використовувати в майбутньому не тільки для залякування і стримування, але й для захоплення території НАТО", - заявив генерал, виступаючи в Королівському Об'єднаному інституті оборонних досліджень у Лондоні.

  Генерал вважає, що подібний розвиток подій може призвести до "сповзання в стратегічний конфлікт", що є смертельною загрозою. Бредшоу зазначив, що Росія може використовувати загрозу подальшої ескалації конфлікту, щоб запобігти поверненню захопленої території. За словами генерала, йдеться про так зване ескалаційне домінування, до якого вдавалося керівництво СРСР.

  Він додав, що сили НАТО також повинні адаптуватися до підривних дій та інших методів гібридної війни, які застосовує Росія в Україні.

  Попередній матеріал
  МЗС Німеччини порадило дипломатам, як протидіяти російській пропаганді
  Наступний матеріал
  Росія заплатить, якщо Мінські угоди не будуть дотримуватися – Псакі

  Відмова України від ядерної зброї була помилкою - екс-генсек НАТО

  Білорусь відкрита до конструктивного діалогу з НАТО - Лукашенко

  НАТО "дає добро" Києву на домовленості про військову допомогу - експерт

  Уряд затвердив програму співробітництва Україна-НАТО