Google
Google vidia.org

Google запропонував програмісту роботу через його пошукові запити

  Пошуковик Google, як виявилося, шукає нових співробітників навіть тоді, коли вони не очікують на це.

  Програміст Марк Розет розповів, що три місяці назад сидів за комп'ютером і морочився з мовою програмування Python. Раніше він працював у великій консалтинговій конторі, але вирішив змінити спеціальність і стати розробником. Розетт, який мав ступінь бакалавра з математики у Єльському університеті, поступив на магістерську програму з інформатики, пише Meduza.

  Коли він написав у полі пошуку Google черговий запит про нюанси програмування, браузер видав йому повідомлення: "Ти говориш нашою мовою. Готовий прийняти виклик?" Після цього програміст зміг зайти на прихований сайт і отримати задачу з умовою вирішення за 48 годин. Він впорався із завданням, і за два тижні отримав ще шість задач, після чого йому запропонували надати свої контактні дані. Ще через два тижні йому написали з відділу кадрів Google.

  Незабаром програміст відправився у штаб-квартиру пошуковика у Маунтін-В'ю, де цілий день вирішував завдання на дошці. За словами Розетта, це був перший день, коли він зрозумів, що все це не розіграш. Через пару тижнів стало ясно, що Google бере програміста на роботу. Через три місяці він став працювати в компанії.

  Нагадаємо, нещодавно в компанії Google провели масштабну реструктуризацію. Всі великі підрозділи, що входять в Google, в тому числі пошуковик, стали частиною нового холдингу Alphabet.

  Попередній матеріал
  На Одещині офіцера СБУ упіймали на вимаганні хабара (відео)
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: У штабі вважають, що Кремль ініціює "контрольовану ескалацію конфлікту"
  Теги:
  Loading...