news.gazeta.kz

Google заплатить Великій Британії 130 млн фунтів податкової компенсації

  Американська корпорація Google уклала угоду з британським міністерством з податків і митних зборів про виплату податкової компенсації в розмірі близько 130 млн фунтів стерлінгів ($185 млн) після перевірки її бухгалтерії податковими органами Великої Британії.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  За підсумками перевірки аудитори розкритикували складну структуру компанії і заявили, що Google "не сплачує належної частки" податків.

  "Сьогодні ми оголосили, що будемо платити більше податків у Великій Британії. Ми хочемо бути впевненими, що виплачуємо всі належні податки", - сказав очільник Google Europe Метт Бріттін.

  Розслідування відносно компанії тривало шість років. Воно почалося, коли активно обговорювалося питання про податки транснаціональних корпорацій, що працюють у Великій Британії, але базуються в інших частинах Європи.

  У 2013 році Google піддали у Великій Британії різкій критиці, після того як з'ясувалося, що в 2001 році вона заплатила податки у країні на суму лише $9 млн, у той час як її доходи становили $4,8 млрд.

  Як повідомляв 5.ua, восени Apple, Google та інші гіганти Силіконової долини заплатять $415 млн за незаконну ідею Джобса.

  Попередній матеріал
  У Венеції розпочався традиційний карнавал
  Наступний матеріал
  У Сполучених Штатах дахи не витримують негоди

  Apple, Google та інші гіганти Силіконової долини заплатять $415 млн за незаконну ідею Джобса

  Google став частиною нового холдингу Alphabet

  Google запатентувала технологію відтворення спогадів

  Компанія Google офіційно закрила свій центр розробок в Санкт-Петербурзі

  Google розробив віртуальний тур Букінгемським палацом

  5 канал - трансляція наживо