dw.de

Франція та Німеччина хочуть розробити новий танк

  Новий танк французько-німецького виробництва може з’явитися до 2030-го року.

  Очікується, що військова машина замінить танки типу Leopard-2, повідомляє DW.За даними міністерства оборони Німеччини, у межах німецько-французької співпраці вже узгоджені вимоги, яким мають відповідати модернізовані танки.

  Така інформація наводиться у спеціальному зверненні статс-секретаря міністерства оборони Маркуса Ґрюбеля до комітету з питань оборони Бундестагу. У документі також зазначається, що до 2018 року країни планують спільно вивчити можливі "технології та концепції" із залученням німецької промисловості. При цьому у документі Ґрюбель звертає увагу на "зміну ситуації у сфері політики безпеки".

  На тлі конфлікту в Україні Німеччина вирішила суттєво збільшити свій танковий парк, зазначає DW. За даними міністерства оборони Німеччини, очікується, що до 2017 року,  надійдуть 100 модернізованих танків типу Leopard-2, раніше зняті з озброєння. Наразі вони законсервовані і перебувають на балансі підприємств-виробників. Утім, найближчими роками їх планують викупити та оснастити для потреб військ.

  Попередній матеріал
  Порошенко просить у Хорватії допомоги подолати наслідки агресії Росії
  Наступний матеріал
  На депутата міськради Славутича здійснено замах, він у важкому стані

  Українські танкісти на Донбасі ремонтують техніку

  Іранські бойові катери атакували цивільний танкер у Перській затоці - ЗМІ

  Ситуація на Донецькому напрямку ускладнюється, обстріл ведеться з важких мінометів і танків

  Російський танк "Армата" заглох під час репетиції параду на Красній площі