capital.ua

Франція погодилася прийняти 24 тисячі біженців

  Франція готова прийняти 24 тисячі біженців протягом найближчих двох років.

  Про це повідомляє Meduza з посиланням на YAHOO News.

  Президент Франції Франсуа Олланд заявив, що він і канцлер Німеччини Ангела Меркель погодили механізм розподілу біженців серед країн ЄС. Олланд нагадав, що засади Євросоюзу передбачають те, що кожна держава у його складі прийме на своїй території можливу для неї кількість біженців.

  "Це глибока і серйозна криза. Але її можна взяти під контроль - і так ми й вчинимо", - наголосив Олланд. 

  Раніше Меркель заявляла, що Німеччина докладе усіх зусиль для того, щоб всі біженці, які потребують захисту, його отримали. Уряд Німеччини погодив поправки до законодавства, що дасть змогу прискорити процес депортації мігрантів, які не потребують притулку. Для біженців зменшать грошові виплати за рахунок різних пільг. За словами Мерккель, влада Німеччини планує найближчим часом витратити на прийом біженців близько шести мільярдів євро.

  У 2015 році різко зросла кількість нелегальних мігрантів, у тому числі біженців із Сирії, які намагаються потрапити на територію країн Євросоюзу. Зокрема, десятки тисяч мігрантів намагаються перебратися до ЄС, перепливши від турецького узбережжя на грецькі острови. Крім того, потік біженців йде транзитом через Угорщину, звідки нелегальні мігранти перебираються в Німеччину й Австрію. Біженці вже опинилися на території ЄС, та намагаються перебратися з Франції до Великої Британії через тунель під Ла-Маншем.

  Як повідомляв 5.ua, 4 вересня 2015 року із затонулого у Середземному морі човна з біженцями врятували жінку, яка в дорозі народила дитину. Надувний човен, на якому вона пливла, прямував Середземним морем із Лівії. На борту знаходилися до 140 мігрантів з Сомалі, Судану і Нігерії. Човен почав здуватися приблизно через 7 годин після відплиття з лівійської Місрати, внаслідок чого загинули від 30 до 40 осіб. 

  Попередній матеріал
  До кінця року ціни на хліб, молоко, м'ясо та яйця зростуть на 5%
  Наступний матеріал
  МОЗ оголосило закупівлі за п'ятьма напрямками
  Теги:
  Loading...