bbc.co.uk

ФІФА: Росія і Катар можуть втратити право на чемпіонати

  Росія і Катар можуть втратити право на проведення чемпіонатів світу з футболу у 2018 та 2022 роках, якщо з'являться докази про хабарництво під час процедури їх вибору.

  Про це заявив чиновник ФІФА Доменіко Скала в інтерв'ю швейцарській газеті Sonntags Zeitung, опублікованому в неділю. "Якщо буде надано докази, що голоси були куплені, тоді результати голосувань можуть визнати недійсними", - зазначив Скала. "Однак поки таких доказів немає", - додав він.

  Доменіко Скала - голова комісії з аудиту та дотримання правил ФІФА. Він уже робив подібну заяву в 2013 році, але на тлі останнього корупційного скандалу в ФІФА його слова звучать як більш серйозне попередження.

  Як ми уже повідомляли раніше, наприкінці травня у Цюриху поліція Швейцарії затримала сімох високопосадовців ФІФА, яких у США підозрюють у корупції. Усього в рамках цього розслідування фігурують 14 осіб. На тлі цього скандалу очільник ФІФА Зепп Блаттер оголосив про свою відставку - лише за кілька днів після того, як його переобрали на пост президента.

  Американська і швейцарська влада зараз розслідують обставини присудження Росії і Катару прав на проведення чемпіонатів світу. Самі ці країни заперечують звинувачення в підкупі та інших протиправних діях.

  Попередній матеріал
  За попередніми результатами виборів у Туреччині, партія Ердогана втрачає більшість голосів
  Наступний матеріал
  Бойовики збільшили кількість застосування 122-мм артилерії - прес-центр АТО