Евакуація з Непалу: зламаний український Іл-76 отримав дозвіл на посадку в Катманду

  Сьогодні зі столиці Непалу, що постраждав від руйнівного землетрусу, нарешті евакуюють українців.

  Екіпаж українського Іл-76, який перебуває в Делі, отримав на сьогодні дозвіл на приземлення у Катманду. Втім, до вильоту на повітряному судні ще мають завершити ремонтні роботи.

  За попередніми даними вітчизняного МЗС, до списків на евакуацію із Непалу вже внесено 100 осіб. Окрім українців борт має забрати й громадян інших європейських держав. Українців, які перебувають у Непалі закликають зібратися сьогодні о 14:00 біля приміщення консульства України в Катманду.

  Попередній час приземлення літака в столиці Непалу - 16:00. Наразі на виліт у резиденції почесного консула у Непалі чекають 45 українців. Усі вони перебували в країні на мить землетрусу.

  Тим часом кількість загиблих внаслідок землетрусу у високогірній країні вже перевищила 7 тис. Поранених - удвічі більше. Ще кількасот людей досі вважають зниклими безвісти. Пошукова операція триває, але знайти вцілілих влада вже не сподівається.

  Сьогодні рятувальники повідомили, що на півночі країни виявили останки понад 50 жертв лавини, що зійшла після землетрусу, серед загиблих - кілька іноземних туристів. Втім, їх ще не упізнали.

  Роботу рятувальників ускладнюють нові слабші піздемні поштовхи - афтершоки, зруйнована інфраструктура і те, що у регіоні саме почався сезон дощів.

   

  Попередній матеріал
  За вечір суботи на Донбасі терористи 14 разів застосували важке озброєння, в тому числі "Град" - штаб АТО
  Наступний матеріал
  У зоні АТО на фугасі бойовиків підірвалась військова вантажівка, поранено одного бійця - Москаль

  Україна евакуює із Непалу 120 людей, з них 87 українців

  Українці будуть евакуйовані з Непалу 3 травня - МЗС

  Надій знайти вцілілих після руйнівного землетрусу у Непалі більше немає

  Землетрус у Непалі: група українських рятувальників прилетіла з Делі в Катманду чартерним рейсом