rus.postimees.ee

Естонія відгородиться від Росії парканом і колючим дротом

  Департамент поліції і прикордонної охорони Естонії має намір щонайменше на двох третинах сухопутної частини кордону з Росією звести паркан заввишки два з половиною метри.

  Про це йдеться у повідомленні естонського сайту Postimees.

  Планують, що верхня частина загородження буде посилена колючим дротом. Загальна ж довжина паркану має скласти майже 108 кілометрів. Його призначення - запобігти порушенню кордону.

  Окрім того, на додаток до паркану хочуть встановити і огорожу, яка перешкоджатиме пересуванню диких тварин. На заболочених ділянках лінії кордону загороди не буде. Там встановлять тільки прикордонні стовпи і прокладуть контрольну смугу.

  Для охорони кордону прикордонники планують використати також відеокамери і безпілотні літальні апарати, а в акваторії Чудського озера розмістити понад 600 прикордонних буйків. Роботи з технічного посилення кордону Естонії почнуться в 2018 році, і їх загальна вартість складе 71 млн євро.

  Нагадаємо, Державна прикордонна служба України виступає за поширення проекту облаштування держкордону з Росією "Європейський вал" також на ділянку кордону з Придністров'ям.

  Попередній матеріал
  Депутат: Неможливо оцінювати Кремль в раціональних категоріях
  Наступний матеріал
  У Києві обстріляли машину першого заступника глави Міносвіти
  Теги:
  Loading...