wikimapia.org

Естонія призупиняє залізничне сполучення із Росією

  Як повідомляється на сайті естонської компанії, яка обслуговує маршрут, останній потяг Go Rail вирушить до Москви 17 травня, а із Москви до Таллінна - 18 травня.

  У повідомленні йдеться, що за даними Департаменту статистики Естонії, кількість російських туристів у цій країні різко скоротилася. У березні цього року Естонію відвідало на 43% менше туристів із Росії, ніж рік тому, передає BBC Україна.

  Зазначається, що директор компанії Go Rail Алар Пінсель висловив сподівання, що переговори між державним підприємством Eesti Raudtee и Російською залізницею про подальше обслуговування лінії Таллінн-Москва будуть успішними і залізничне сполучення між двома столицями збережеться.

  "У приватного підприємства, яке діє лише на основі власних коштів, для діяльності на цій лінії немає можливостей з економічних причин", - наголошують у повідомленні. Go Rail також висловила подяку 2,5 мільйонам пасажирів, яким від 1998 року компанія надавала послуги.

  11 травня останній рейс здійснив потяг Таллінн-Санкт-Петербург. У Go Rail сподіваються, що скасування маршруту буде тимчасовим: "Ми були змушені тимчасово призупинити роботу на цій лінії, оскільки суспільно-політична ситуація не дозволяє продовжувати діяльність".

  Попередній матеріал
  В Луганську застрелився п'яний міліціонер-зрадник - ЗМІ
  Наступний матеріал
  В інтернеті з'явилось відео, як російські найманці на Донбасі обшукують автомобілі ОБСЄ

  Командувач естонської армії закликав стріляти у "зелених чоловічків" у разі їхньої появи на території країни

  Британські винищувачі перехопили російський розвідувальний літак біля Естонії

  В Естонії стартували наймасштабніші в історії країни військові навчання

  Естонці придумали туристичну розвагу у постраждалих від повені лісах