gagauzmedia.md

Екс-прем'єра Молдови таки ув'язнили на 30 днів

  Суд сектора Боюкань молдавської столиці виніс вердикт про арешт обвинуваченого у корупції екс-прем’єра Молдови Влада Філата строком на 30 днів.

  Про це журналістам після засідання суду заявив Ігор Попа, адвокат Влада Філата, повідомляє "Укрінформ".

  "Згідно з етикою, адвокат не має права коментувати рішення судової інстанції. Інстанція винесла вердикт про арешт екс-прем’єра Молдови Влада Філата строком на тридцять днів", - наголосив адвокат.

  За його словами, адвокати мають намір опротестувати рішення судової інстанції в апеляційній палаті Кишинева, а в разі, якщо вердикт буде залишений в силі, вони звернуться до Європейського суду з прав людини.

  Засідання суду закінчилося за кілька хвилин до закінчення триденного терміну попереднього утримання екс-прем’єра під вартою. Перед будівлею суду весь день протестували як прибічники екс-прем’єра, так і його противники.

  Прокуратура повідомила, що у Філата статус обвинуваченого, а для його арешту є всі підстави і докази, які були вилучені в ході додаткових обшуків в офісі і удома у екс-прем’єра Філата. Сам Філат, що знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання Центру по боротьбі з корупцією, від присутності на засіданні суду відмовився, попросивши розглянути справу без нього. За інформацією видання, у четвер, 15 жовтня 2015 року, екс-прем’єра Молдови Влада Філата було затримано співробітниками Центру по боротьбі з корупцією на три доби через підозру про отримання хабара від бізнесмена Ілана Шора хабара у розмірі 250 мільйонів євро. 

  Як повідомляв 5.ua, 12 жовтня 2015 року в Молдові демонстранти вимагають відставки президента.

  Попередній матеріал
  Біля Артемівська виявили черговий склад боєприпасів
  Наступний матеріал
  Президент: Якщо Мінські угоди не будуть виконані, Україна звернеться по миротворців ООН
  Теги:
  Loading...