5.ua

Експерт: Близький Схід – це зона інтересів США, Росія намагається зламати ситуацію

На думку політичного експерта, одним з мотивів РФ щодо участі у військовому конфлікті в Сирії може бути бажання поширити свій вплив на Близький Схід на противагу Сполученим Штатам.

Про це Олеся Яхно заявила в середу, 30 вересня, в ефірі "5 каналу". На її думку, Близький Схід – це контрольований регіон, у якому низка країн, зокрема, США, мають свою зону інтересів.

"Тема Близького Сходу – усі розуміють, що Росія за час після розвалу Радянського Союзу – вона звідти випала. І, дійсно, Близький Схід – це, у першу чергу, регіон, який контрольований і де є зона інтересів Сполучених Штатів, Європи, і крупних гравців – Ірану, Йорданії тощо. Тому мета може бути зламати ситуацію загалом", - пояснила Яхно.

Нагадаємо, сьогодні Росія завдала першого авіаудару в Сирії - однак не по ісламістах, а по опозиціонерах. Зазначимо, сьогодні невдовзі перед початком бомбардування верхня палата російського парламенту дала Путіну офіційну згоду на використання російських ВПС у Сирії.

Як повідомляв 5.ua, Франція збирається відкрити кримінальну справу стосовно сирійського керівництва за численні злочини проти мирного населення.

Попередній матеріал
У Верховній Раді з'явиться дитяча кімната
Наступний матеріал
Біля штаб-квартири ООН вперше в історії підняли прапор Палестини
Теги:
Loading...