5 канал

Економіка США адаптується до низьких цін на нафту - Крамаренко

Американська економіка адаптується до низьких цін на нафту.

Про це в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" повідомив головний редактор журналу "Деньги. UA" Олександр Крамаренко. "Іран, США - адаптація, вони пристосовуються до цих низьких цін", - зазначив він.

За словами Крамаренка, "вони (США – Ред.) звісно мають збитки від цього, але ця так звана "сланцева революція" - технологічна, коли вони почали видобувати нафту таким чином і з таких родовищ, які раніше були недоступні. Все це відбуваєтсья, і вони за останній рік дуже знизили собівартість цих робіт, досить сильно, тобто це - технологічна відповідь на зниження цін".

Крамаренко також зазначив, що на початковому етапі зниження цін на нафту, її дуже багато було завантажено в танкери. "Є такий фактор як танкери. Коли почалося здешевлення нафти взимку, таке сильне, дуже багато нафти було скуплено і завантажено в танкери, і ці танкери просто там дрейфували, чекали свого часу. Можливо того, щоб скоригувалися ціни", - сказав він.

Нагадаємо, за словами президента Київського інституту енергетичних досліджень Олександра Нарбута, російська Федерація за піврічний період здешевлення нафти втратила $30 млрд доходів у бюджет.

Попередній матеріал
На Донеччині СБУ викрила схованку зі зброєю у будинку місцевого жителя (фото)
Наступний матеріал
В уряді прогнозують новий рекорд експорту українського зерна - майже 37 млн тонн
Теги:
Loading...