керрі
5.ua

Джон Керрі привітав Євросоюз з Днем Європи

  Державний секретар США Джон Кері у своєму привітанні з Днем Європи висловив підтримку народу України, який бореться з російською агресією.

  Його привітання у п'ятницю, 8 травня, опублікував сайт Держдепартаменту США, пише "Українська правда".

  "Від імені президента Обами і народу Сполучених Штатів, я вітаю Європейський Союз в момент, коли ви святкуєте День Європи", - йдеться у повідомленні Керрі.

  За його словами, сьогодні завдяки Євросоюзу, США як ніколи наблизилися до єдиної, вільної і мирної Європи. Сполучені Штати пишаються співпрацею з Європою.

  Він також сказав, що США поділяють позицію ЄС і Україна має право захищати свої міжнародно визнані кордони й жити в мирі з усіма сусідами. 

  "Разом ми твердо підтримуємо народ України, який стоїть перед обличчям російської агресії. Ми поділяємо бачення України, захищеної в межах своїх міжнародно визнаних кордонів і що живе в мирі з усіма своїми сусідами", - наголосив Керрі.

  Видання відзначає, що США високо цінують боротьбу Європи з ІГІЛ і захоплені її роботою з порятунку людей в Середземному морі.

  "З цієї радісної нагоди я вітаю Європейський Союз з його успіхами і бажаю вам миру і процвітання в майбутньому році", - резюмував держсекретар США.

   

  Попередній матеріал
  Порошенко порівняв Донбас із Судетами: "Нам не треба пояснювати, що це таке"
  Наступний матеріал
  "Тиранії закомплексованих фюрерів падають завжди" – Турчинов

  Джон Керрі зробив селфі зі слоненям у Кенії

  Керрі визнав необхідність перемовин з президентом Сирії Асадом

  Керрі і Штайнмаєр у Вашингтоні обговорили подальший план врегулювання кризи в Україні

  Керрі вимагає від Росії негайного виконання мирних домовленостей