mignews.com.ua

Дипломат розказав, що спільного і відмінного у України і Молдови на шляху до безвізового режиму з ЄС

Велика кількість переміщених осіб в країні не стане на заваді здобуттю безвізового режиму, якщо органи влади провадитимуть адекватну політику.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив Дмитро Кулеба, посол з особливих доручень МЗС України.

"Це питання (щодо переміщених осіб – ред.) - в ефективності органів влади щодо забезпечення інтересів цих людей – переміщених осіб. Молдова, наприклад, дуже вдало пройшла всі імплементаційні фази для безвізового режиму. Але, потенціал по кількості подорожуючих з України та Молдови теж неспівмірний",  -каже Кулеба.

За словами дипломата, дуже добрим сигналом є повідомлення про те, що до України застосують молдовський підхід – тобто, де проблема сепаратизму не стала на заваді отриманню безвізового режиму.

"Те, що Туск публічно артикулював застосування до України молдовського підходу, де безвізовий режим країна отримала, не дивлячись на Придністров'я – дуже важливо для нас. Бо ще кілька тижнів тому постійно йшло це обговорення – а що, а як там с з Донбасом буде  і т.д." ,  -каже Кулеба.

Попередній матеріал
Зловмиснику, який взяв у заручники працівниць аптеки в Одесі, загрожує 8 років тюрми
Наступний матеріал
Українська легкоатлетка перемогла на міжнародному турнірі серії IAAF World Challenge в Пекіні

Експерт розповів, як Молдові вдалося отримати безвізовий режим з ЄС

Було б некоректно говорити, що Україна нічого не зробила на шляху до безвізового режиму – Кулеба

Безвізового режиму на Ризькому саміті не буде, бо Україна багато чого не виконала – експерт

Складна ситуація на Донбасі не є перепоною на шляху до безвізового режиму – Туск