Анджей Дуда
Анджей Дуда informator.news

Дуда зустрічається з лідерами опозиції та представниками партії влади, аби врегулювати кризу в Польщі

у Варшаві від п’ятниці не припиняються масові акції протесту

Президент Польщі зустрічається з лідерами опозиції та представниками партії влади, щоб урегулювати кризу в країні, повідомляє "5 канал". 

Напередодні Анджей Дуда заявив, що готовий стати посередником у конфлікті. І уже запланував низку зустрічей. Зокрема з головою правлячої політсили "Право і справедливість" Ярославом Качинським. А також з лідерами кількох опозиційних партій. Серед них і чільник найбільшої, "Громадянської платформи" Гжегож Схетина. Уже відбулась зустріч глави Польщі з лідером партії "Сучасна", Ришардом Петру. Петру заявив, що на його думку, президент розуміє вимоги опозиції, але не має достатньо повноважень для розв'язання кризи.

Петру зауважив: "Боюся, ми зайшли у глухий кут. Адже президент не може ухвалити якогось формального рішення. Все, що нам залишається, – це переговори з партією влади "Право і справедливість" чи з її лідером Ярославом Качинським, чи зі спікером Сейму. Скажу, що зі спікером я вже зустрічався кілька днів тому, і говорив про необхідний доступ преси у парламент. Але він не виявив жодного бажання до діалогу".

Як повідомляв 5.ua, у Варшаві від п'ятниці, 16 грудня 2016 року, не припиняються масові акції протесту. Учасники звинувачують владу в утисках демократії, зокрема і в порушенні свободи преси. Протестувальники обурені запланованими владою законами, які обмежують роботу журналістів у будівлі парламенту. Зокрема, для ЗМІ буде закрита сесійна зала. Натомість у Сеймі створять окремий Медійний центр для інтерв'ю і репортажів. У п'ятницю журналістів підтримала опозиція і розпочала блокування парламенту, яке не припиняється і досі.

Попередній матеріал
"Це геноцид": У Берліні близько тисячі людей вийшли на протест проти кровопролиття в Сирії
Наступний матеріал
Захисника Донецького аеропорту вдалося звільнити за сприяння УПЦ – єпископ
Loading...

У Польщі другу добу тривають акції протести – поки що не планують розходитися

Британія та Польща запропонували посилити санкції проти Росії

Сейм Польщі зняв з порядку денного скандальний законопроект про "український націоналізм"

На кордоні з Польщею у чергах чатують понад сімсот авто – ДПСУ

У Польщі спалахнули масові антиурядові протести

Клімкін: Антиукраїнські провокації у Польщі були усвідомленими і зробленими на камеру