саміт_париж 5.ua

Другий день саміту у Парижі: Країни-учасниці мають укласти міжнародну угоду щодо кліматичних змін

  Учасники міжнародної конференції ООН з питань клімату в Парижі сьогодні обговорюють проблему збереження та відновлення лісів.

  Напередодні глави понад 150 держав з'їхались до провінції Ле Бурже, щоб узгодити заходи із запобігання глобальному потеплінню. Понад 183 країни представили свої плани та пропозиції дій у галузі клімату.

  Очікується, що країни-учасниці саміту мають укласти міжнародну угоду щодо кліматичних змін. У рамках саміту заплановано низку зустрічей глав держав. Поза пленарними засіданнями сьогодні зустрінуться чільники Туреччини та Сполучених Штатів Реджеп Таїп Ердоган та Барак Обама.

  "Саміт має вирішальне значення для всього людства, тому що зміна клімату впливає на всіх нас і на багаті, і на бідні, на великі і малі країни, і на всі регіони світу. Ми зараз не маємо даних про погіршення стану довкілля та зміни клімату гірших, ніж збільшення меж пустелі Сахара і зменшення, висихання колись величного озера Чад", - зазначила голова Африканського Союзу Нкосазана Дламіні-Зума.

  Нагадаємо, у Парижі в понеділок, 30 листопада, розпочала роботу Міжнародна конференція Організації Об'єднаних Націй з питань клімату.

  Попередній матеріал
  Лисенко: За минулу добу один український військовий загинув, ще одного було поранено
  Наступний матеріал
  Мінфін сподівається на зростання ВВП у 2016 році на 2% - проект держбюджету